Kadra

Drużynowa
Ewelina Grenda, stopień harcerski Harcerka Orla, instruktor ZHP w stopniu przewodnika. W drużynie od 2007r. Ambitna, dążąca do postawionego celu, od 2012 do 2014r. pełniła powierzoną funkcję Przybocznej w drużynie. Aktywnie uczestniczy w życiu Hufca. Członkini kadry młodzieżowej oraz instruktor na HAL. W 2014r. ukończyła kurs przewodnikowski, organizowany przez Krąg 'Quales'. W 2017r. ukończyła kurs drużynowych starszoharcerskich oraz wędrowniczych "Ręka metody nad Baudą".
Prywatnie studentka PW (IŚ), lubująca się w podglądaniu zdjęć na aparatach Pawła i Ryby. Dużo tańczy i próbuje nas tym zarazić. Najlepiej wychodzi jej walc ;) Nie napiszę z kim bo może być to dla mnie niebezpieczne.

Przyboczna
Zuzanna Szczypek. Znana pod różnymi przezwiskami, których chyba nie lubi. Energiczna, roześmiana, ale potrafi pokazać pazur i rzucić konkretnym tekstem. Poza zbiórkami grywa w piłkę nożną.Ostatnio swoje zamiłowanie przeniosła na filozofię.

Przyboczny
Szymon Gontarczyk. W drużynie od baaardzo dawna, niektórzy już nawet nie pamiętają jego przygód z taśmą klejącą czy szczotka do włosów. Sumienny, ale mocno zaganiany. Lubuje się w zbiórkach z historią i obrzędowością w tle. No i lubi zarzucić jakimś tekstem po francusku lub łacińsku.

Zastępowa zastępu K.O.A.L.A.
Liliana Uler. W drużynie od 2014r., wcześniej z przydziałem służbowym do jednostek w Jaktorowie. Ukończyła kurs zastępowych w 2016r. Zdecydowana, zorganizowana. Jak trzeba, to i Rybie nawrzuca, żeby się trochę ogarnął.

Zastępowy zastępu Orły
Jakub Rusek, znany też jako 'Dżejkob de Raszjan'. Ukończył kurs zastępowych w 2016r. opiekuje się zastępem młodszych od siebie harcerzy, gdzie potrzeba wieeeeele cierpliwości. Zapalony wędkarz i piłkarz.

Zastępowy Rycerskich Żurawi
Przemek Grenda, znany jako Przemo, stopień harcerski - ćwik. Wybrany demokratycznie przez zastęp wędrowniczy, bardzo poważnie podchodzi do powierzonej funkcji.

2 komentarze: